LAŠIŠA SU LĘŠIAIS IR ŠPARAGINĖMIS PUPELĖMIS

Prisėskite. Paragaukite. Prisijunkite prie musų.

Restoranas Bacas  puoselėja savitą gastronominę patirtį. Lanksčiai prisitaikydami besikeičiančioms metų tendencijoms restoranas visada buvo ir yra ta vieta, kuri unikali savo maistu bei jaukia erdve, kurią įvertina ne tik vietiniai, bet ir miesto svečiai. Todėl visai neatsitiktinai šis restoranas pasirenkamas ypatingoms progoms (vestuvėms, sukaktuvėms bei kitoms šeimos šventėms) ir verslo renginiams. Ištikimiausi klientai mėgaujasi vėlyvaisiais sekmadienio pusryčiais, darbo dienomis užsuka dienos pietų, o vakarais, su draugų kompanija ragauja a la carte tipo meniu patiekalus bei žinoma jau vizitine restorano kortele tapusias picas.

GURMANIŠKIAUSIAS RESTORANAS

ypatingos vakarienės patirtis

ypatingos vakarienės patirtis

Stengiamės, kad svečiai mūsų restoraną pamėgtų kasdienai, o ne tik per šventes ar ypatingas progas. Tačiau esant progai stengiamės nudžiuginti vietinius tauragiškius ir paruošiame įdomesnę programą: degustacinio tipo vakarienę ar tiesiog jūsų poreikius atitinkantį, užsakomajį banketą.

Dėl papildomos informacijos teiraukitės nurodytais kontaktais.

ŽIŪRĖTI MENIU

gurmaniškiausias restoranas!

Siekiame ne tik aptarnauti Jus savo gardžiais patiekalais, bet ir norime suteikti Jums pasitikėjimą, kad čia gurmaniškiausia vieta visame mieste.

ŽIŪRĖTI MENIU

Puikiai tinka grupėms

Jeigu norite užtikrinti ramų, triukšmingą ar unikalų vakarą mes puikiai tuo galime pasirūpinti talpindami visus jūsų draugus ar artimuosius.

Rezervuoti staliuką

Šviežia kasdien

Norėdami užsitarnauti jūsų pasitikėjimą griežtai laikomės ne tik visų higieninių reikalvimų bet ir atsirenkame aukščiausios rūšies produktus.

SUŽINOKITE DAUGIAU